Biz Kimiz?

Hakkımızda

2019’un yeni döneminde kararlı ve güçlü adımlar ile kurumsal hizmet vermek için faaliyete geçtik. Sürekli kendini yenileyen ve farklılıklar yaratan, hizmet verdiği firmanın, rakipleri arasında öne çıkmasını sağlayan projeler gerçekleştiririz.

Farkı fark ettirmeyi hedefleyen DM Medya olarak; ses getirecek prodüksiyon ve yapımlar tasarlayan, kurulduğumuz günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile farklı sektörlerdeki müşterilerinin görünürlüğünü arttırmak ve doğru adımlar ile başlatılan dijital medya süreçlerinin kalıcı olmasını ilke edindik.

Misyonumuz

Kalitesini her daim ortaya koyan ve sektörde vizyon sahibi firmalar ile çalışırız. Tanıtmak istediğimiz firmanın beklentilerinin en üst seviyede karşılanacağı projeler ortaya çıkartırız. Yaptığımız işlerle; Asıl olarak kendimizi tanıtırız ve başarıyı ilke edinmiş yapımlar üretiriz. Çalıştığımız firmaların itibar, bilinirlik ve kazancını yükseltmeyi, sektörde öne çıkmasını amaçlarız.

Vizyonumuz

Firmaların ve sektörlerin ihtiyaçlarını doğru anlayarak en güncel durumlarını, hedef müşteri kitlesini belirleyerek ve bütün bunları geliştirip, öncü prodüksiyon ve yapım, en iyi tanıtım, strateji ve çözümleri ortaya koymak esas vizyonumuzdur.
Sistem İşleyişi

Çalışma Prensibimiz

01

Müşteri Analizi

Müşterinin portföyü ve istedikleri detaylı analiz edilmektedir.

02

İçerik Planlanması

Verilecek hizmete göre içerikler önce araştırılıp sonra aylık olarak planlanmaktadır.

03

Yaratıcılık

Tasarıma başlamadan önce rakipler araştırılmakta ve müşteriye en özgün çalışmalar hazırlanmaktadır.

04

Süreç Yönetimi

Araştırmalar tamamlandıktan sonra hazırlanan planlama, tasarım ve kriz yönetimi takip edilmektedir.

ÜST
web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan